На Чернігівщині ще одне рішення про незаконне використання червоних прапорів скасоване судом

На Чернігівщині ще одне рішення про незаконне використання червоних прапорів скасоване судом

30.05.09 21:28 0 1745
Прокуратура Срібнянського району Чернігівської області відреагувала на звернення Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» та із вимогою скасувати рішення Срібнянської райради про використання червоних комуністичних прапорів у день державного свята – Дня Перемоги. Про це повідомила прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свободи».

За результатами розгляду заяви прокуратурою було внесено протест до Срібнянської районної ради з вимогою скасувати рішення райради.

У своєму зверненні ВО «Свобода» повідомила, що Срібнянська районна рада від 29 квітня 2009 року ухвалила незаконне рішення про використання червоних комуністичних прапорів в день державного свята – Дня Перемоги. Це рішення не відповідає нормам Конституції та законам України та виходить за межі повноважень районної ради, наданих чинним законодавством.

«Нарешті органи судочинства почали працювати у межах правового поля. Про це свідчить рішення Срібнянської прокуратури. Нагадаю, що Прилуцький міський районний суду від 18 травня 2009 року визначив подібне рішення міськради таким, що виходить за межі повноважень місцевого самоврядування, а отже є незаконним», - прокоментував подію голова Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» Андрій Міщенко.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В рамках Дня Європи у ...
Наступна новина: До Дня захисту дітей у ...

КОМЕНТАРІ