Тягнибок назвав ініціаторів конституційного перевороту кублом бандитів, каґебістів, злодіїв і ґвалтівників

Тягнибок назвав ініціаторів конституційного перевороту кублом бандитів, каґебістів, злодіїв і ґвалтівників

11.06.09 15:44 0 3397
Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок заявив, що Президент України Віктор Ющенко зобов’язаний відновити дію Указу №911 від 9 жовтня 2008 року «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання та призначення позачергових виборів» та забезпечити проведення позачергових парламентських виборів протягом 60 календарних днів.

Олег Тягнибок: «Рішення Вищого адміністративного суду від 10 червня 2009 року, яким визнано незаконним рішення Окружного адміністративного суду міста Києва про зупинення Указу Президента про дострокові вибори Верховної Ради України, дає Президентові Україні юридичні підстави для негайного відновлення дії Указу про розпуск парламенту та призначення дочасних парламентських виборів. На мою думку такі вибори могли б відбутися на початку вересня 2009 року.

Для мене як і для більшості українців очевидно, що парламент має бути розпущений не стільки тому, що там немає коаліції, а тому, що антиукраїнські промосковські сили у парламенті спробували здійснити антиконституційний заколот. Заколот мав на меті остаточну «прихватизацію» влади угрупованнями кольорової номенклатури, ліквідацію народовладдя в Україні і встановлення євразійської деспотії.

Навіть після невдалого заколоту змовники з ПР і БЮТ не відмовляються від реалізації своїх планів, що призведуть до викорінення паростків народовладдя і позбавлення українців політичних прав; згортання економічних свобод, знищення зародків середнього класу, розкрадання решток національних багатств та остаточне закріпачення українців космополітичним капіталом; ліквідації державного суверенітету та підготовка до зовнішнього управління Україною; узаконення українофобії, яка сьогодні посилено пропагується, та знищення національної ідентичності українців; запровадження репресій і терору проти будь-яких проявів громадянського невдоволення.

Президент зобов’язаний не лише ліквідувати, за влучним висловом Василя Стуса, «кубло бандитів, каґебістів, злодіїв і ґвалтівників», але й вжити заходів щодо притягнення до кримінальної відповідальності ініціаторів, організаторів та натхненників спроб антидержавного заколоту та конституційного перевороту.

Президент зобов’язаний дати можливість українцям уже у вересні висловити своє ставлення до антидержавних змов кольорових олігархічних блоків та здійснити очищення влади бюлетенем».
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ