Вирішити проблеми з допомогою губернатора прийшли 29 мешканців Шацького району

Вирішити проблеми з допомогою губернатора прийшли 29 мешканців Шацького району

15.07.08 11:47 0 2975

 

Голова облдержадміністрації Микола Романюк перебував із робочим візитом у Шацькому районі. Там він провів прийом громадян, яких прийшло 29 чоловік.

Шаччани приходили до голови облдержадміністрації із різними проблемами. Переважна частина звернень мешканців райцентру та сіл стосувалася вирішення земельних питань. Ще одною болючою проблемою для населення цього району є неправомірний розподіл майнових паїв споживчого товариства. «Їх перевіркою займеться обласна прокуратура», – зазначив Микола Ярославович.

Актуальними питаннями були і реконструкції дошкільних та навчальних закладів селища Шацьк, сіл Піщи та Мельники. Заявники просили виділити кошти на проведення ремонту чи добудову освітніх об’єктів. Мова велась і про відновлення систем опалення котельні Мельничівської ЗОШ. «Усі ці заклади обов’язково будуть включені у перелік формування об’єктів на 2009 рік, що фінансуватимуться з Держбюджету. Щодо реконструкції котельні, то робота уже проводиться», – констатував голова облдержадміністрації.

Про розвиток інфраструктури району клопоталися й органи місцевого самоврядування. Зокрема, сільський голова Самійлич порушував питання оптимізації транспортного сполучення між селами Пехи і Положево та реконструкції лінії електропередач цих населених пунктів.

Люди зверталися із побутовими проблемами. Шаччанка приходила до голови облдержадміністрації із колективною скаргою на те, що їх будинок відрізали від мережі водопостачання. Мав місце і телефонний дзвінок. Батько, інвалід I-ї групи, який сам виховує доньку, жалівся на відсутність коштів на подальше її навчання і прохав допомоги у переведенні дочки на державну форму навчання.

Порівнюючи цей прийом громадян з іншими, голова облдержадміністрації відзначив велику кількість невирішених земельних питань: «Є великий інтерес до прилеглих територій навколо озер. Вихід у цій ситуації лише один – розробити генеральний план забудови населених пунктів району. І тоді багато питань будуть автоматично вирішенні». Щодо законності прийнятих земельних рішень, голова облдержадміністрації дав завдання своєму першому заступнику створити робочу групу з залученням правоохоронних органів для перевірки діяльності Світязьського сільського голови.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Від удару блискавки ...
Наступна новина: РОВКП ВКГ ...

КОМЕНТАРІ