Заступник голови Львівської ОДА Зінон Котик по брюховицьких землях увів в оману Кабмін?

Заступник голови Львівської ОДА Зінон Котик по брюховицьких землях увів в оману Кабмін?

15.07.08 18:20 0 2990

Сьогодні, 15 липня, під час прес-конференції було оприлюднено документ Львівської ОДА адресований Кабміну та міському голові Львова Андрію Садовому. Депутат Львівської міської ради Віра Лясковська вважає, що документ, який підписав заступник голови Львівської ОДА Зінон Котик, перекручує факти отримання 350 га землі у Брюховичах та 15 земельних ділянок для зведення автозаправок, дезінформуючи уряд.

Зокрема, Віра Лясковська детальніше зупинилася на фактах, які оприлюднені у документі Львівської ОДА і які стосуються виділення земель у Брюховичах. «Чиновник стверджує, буцімто фірми «Буддизайн» та «Новобуддизайн» законно отримали землю у Брюховичах, – каже Лясковська. – Сільрада надала дозвіл на виготовлення проектів відведення земельних ділянок для будівництва дошкільних навчально-спортивних центрів за рахунок лісових угідь. У відповідності до земельного кодексу України, архітектор селища, головний санітарний лікар Львова, управління охорони історичного середовища, обласне управління земельних ресурсів дали позитивні висновки».

За словами Віри Лясковської, Котик вважає, що депутати міськради не повинні висловлювати претензій до цих фірм, оскільки 23 червня 2004 року проекти відведення земельних ділянок пройшли державну землевпорядну експертизу у обласному управління земельних ресурсів.

«Я переконана, що таке формування йому надали учасники рейдерської справи, – зауважила Лясковська. – Окрім цього, Котик стверджує, що на землях будівництво проходить згідно з генпланом селища, який підписав колишній голова сільради. Сільрада дійсно затвердила проект відведення земельної ділянки для «Новобуддизайн», «Буддизайн», укладено договори. Про суборенду Зенон Котик мовчить. Тоді ж проходила фальсифікація. Спочатку казали, що там зведуть дошкільні заклади – потім у суборенду було передано земельні ділянки для власників котеджів».

Депутат Львівської міської ради вважає такий документ «заказухою», і звертатиметься до т.в.о. Львівської ОДА Миколи Кметя, аби його проаналізували.

«На нашу думку, цей документ вводить в оману Кабмін, – наголосив секретар Львівської міської ради Володимир Квурт. – Насправді тут пропущено головні нюанси справи – початок фальсифікації, на підставі якої ці фірми отримали земельні ділянки. Між рядками читаємо, що відбулося законне отримання землі. А те, що це відбулося з порушенням чомусь замовчується».

Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.zik.com.ua
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Шацькі діти не мають, де ...
Наступна новина: Тимошенко зізналася, що ...

КОМЕНТАРІ