Дублювання не шкодить: касові збори в кінотеатрах зросли на 4 %

Дублювання не шкодить: касові збори в кінотеатрах зросли на 4 %

21.07.08 11:30 0 3487
Надходження від кінопрокату в Україні за перше півріччя 2008 року зросли на 6,3 млн грн, або на 4 % – до 151,5 млн грн. Про це повідомили в міжнародній асоціації виробників і дистриб’юторів фільмів Motion Picture Association (MPA).
Згідно з даними MPA, за перше півріччя минулого року надходження від кінопрокату в Україні становили 145,2 млн грн.
За словами генерального директора кінопрокатної компанії B&H Film Distribution Богдана Батруха, оприлюднені MPA дані свідчать про те, що на ринку кінопрокату в Україні сьогодні відсутні якісь негативні тенденції, він продовжує стабільно зростати.
«Сьогодні вже упевнено можна говорити, що окремі заяви про якісь проблеми з прокатом дубльованих українською мовою кінофільмів мали не економічний, а політичний підтекст, і їх зробили або далекі від реалій ринку люди, або просто циніки», – зазначив гендиректор B&H.
«Українці і на заході, і на півдні, сході країни ходили і ходять у кінотеатри. А єдиною проблемою, яка їх справді турбує, є якість кінопродукції, яку вони дивляться», – додав Б. Батрух, передає УНІАН.
За статистичними данними стало відомо, що люди стали частіше дивитися старі Радянські фільми. Энциклопедия советского кино допоможе вам знайти самі цікаві фільми.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ