Викинуті з Європи нелегали отаборяться на Львівщині?

Викинуті з Європи нелегали отаборяться на Львівщині?

01.12.09 00:46 0 1745
«Наша влада два роки тому не лише встановила в односторонньому порядку безвізовий режим для громадян Європейського Союзу, а й підписала шкідницьку угоду про реадмісію осіб між Україною та ЄС. Згідно з нею, Україна у 2010 році, з якогось дива, зобов'язана прийняти понад 150 тисяч нелегальних мігрантів з країн «третього світу». Ось типовий зразок ідіотичної зовнішньої політики, яку від імені України здійснює правляча верхівка», - заявив кандидат у Президенти України, голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок 29 листопада 2009 року на зустрічі з мешканцями міста Новояворівська Львівської області.

Окрім того, Олег Тягнибок зазначив:

«Угоду про реадмісію у жовтні 2006 року парафували у Фінляндії Президент Віктор Ющенко та міністр закордонних справ Борис Тарасюк. У червні 2007 року в Люксембурзі її остаточно підписав міністр закордонних справ Арсеній Яценюк, а 15 січня 2008 року угоду ратифікувала Верховна Рада – майже у повному складі за це рішення проголосували фракції БЮТ та НУНС. Згідно з цією угодою, Україна у 2010 році зобов'язана прийняти понад 150 тисяч нелегальних мігрантів, які перетнули наші західні кордони, прямуючи транзитом до країн ЄС. В обмін на це Україна мала б отримати спрощений візовий режим із Євросоюзом та безкоштовні візи для певних категорій українців. Проте жодного спрощеного режиму українці не отримали. Наших громадян досі вважають людьми третього сорту, вони продовжують оббивати пороги консульств, де зазнають зневаги з боку єврочиновників. Навіть дрібні службовці на митницях і кордонах повсякчас принижують людей з українськими паспортами. І за таку «лояльність» ми віддячуємо ЄС тим, що вже через місяць прийматимемо у себе тисячі нелегалів з країн «третього світу», викинутих з Європи. Щоб підготуватися до цієї навали, в Україні планують відкрити спеціальні пункти для утримання нелегальних мігрантів. Насамперед, «відстійники» створюватимуть поблизу західних кордонів, зокрема, на Львівщині.

Із цією проблемою вже зіткнулися мешканці Буська – старовинного міста, в центрі якого, у графському палаці, влада, потай від громади, вирішила розмістити табір для нелегалів. Місцеві жителі виступили з протестом проти таких дій й, очевидно, влада не наважиться піти проти волі громади. Але на цьому проблеми не закінчаться – завтра такі табори для нелегалів розміщатимуть в інших містах і селах. Боротися необхідно з причиною, а не з наслідками.

Лише упродовж років незалежності, за різними оцінками, від чотирьох до семи мільйонів українців змушені поневірятися по світах у пошуках заробітку. Замість створювати умови для повернення наших громадян влада гостинно відкриває двері для чужих нелегалів. Це можна назвати не інакше як планомірне витіснення українців з рідної прадідівської землі.

Тому ми вимагаємо скасувати Угоду між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб; ухвалити новий Закон про громадянство, яким унеможливити практику подвійного громадянства, посилити охорону східного кордону України; перекрити усі канали потрапляння нелегалів на територію України».

Довідка. Всеукраїнське об’єднання «Свобода» розпочало загальнонаціональну акцію проти нелегальної міграції, яка стартувала 26 листопада 2009 року і триватиме до 12 січня 2010 року у найбільших містах України. Регіональні організації ВО «Свобода» звернулись до місцевих рад з тим, щоб винести та ухвалити це питання на позачергових сесіях. Відповідні рішення уже прийняті сесіями Чернівецької міської ради, Хмельницької міської ради. Львівська обласна рада винесла питання перегляду угоди про реадмісію на наступне пленарне засідання, яке відбудеться 2 грудня 2009 року».

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)
Наступна новина: Президент висловив ...

КОМЕНТАРІ