Вінський офіційно відкрив рух на дорозі Київ – Чоп

Вінський офіційно відкрив рух на дорозі Київ – Чоп

21.07.08 15:57 0 2819
Цієї суботи урочисто відрили дорогу Київ – Чоп. На відкритті побував міністр транспорту та зв’язку України Йосип Вінський, голова «Укравтодору» Петро Кравчук та керівництво Львівської області. Про це повідомила прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.
За словами т. в. о. голови ЛОДА Миколи Кметя, проблема будівництва нових та реконструкції наявних автомобільних шляхів є одним із питань, що віддавна турбували мешканців регіону. «Виключно завдяки посиленій увазі Президента та уряду України Львівщина сьогодні посідає першість у державі щодо кількості будівництва доріг такого високого класу», – наголосив він.
Ремонтно-будівельні роботи проведено на ділянці дороги від 441 км (м. Броди) до 621,5 км (м. Стрий) загальною довжиною 180,5 км. Ця ділянка належить до числа головних сполучень України з країнами Європейського Союзу та збігається з міжнародними транспортними коридорами №5 (Трієст – Будапешт (Братислава) – Львів) а також №3 (Берлін – Вроцлав – Львів – Київ).
Нагадаємо, що роботи здійснювали турецька фірма «Онур» та македонська фірма «Граніт», котрі здобули перемогу в міжнародному тендері. Загальна вартість проекту – 138 мільйонів євро, із яких 100 мільйонів – кредит Європейського банку реконструкції і розвитку.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ