На Рівненщині батько помер від руки сина

На Рівненщині батько помер від руки сина

22.09.10 17:25 0 1748
Народження сина для більшості чоловіків - одна із найприємніших подій у житті. Зазвичай, добрий батько для свого спадкоємця віддає усе своє тепло, сили, вміння і особливо гордиться тим, якщо син названий в його честь. Ніхто в час приходу в сім'ю радості народження дитини не задумується про майбутнє, а воно часто може виявитися не таким безхмарним.

Так і в цьому випадку смерть батькові приніс ніхто інший як власний син, та ще й названий іменем на честь батька. Навіть лікарі Клеванської лікарні, які за свою практику бачили багато, були вражені, коли до приймального відділення привезли 53-річного мешканця села Обарів Рівненського району з множинними слідами побоїв на спині, животі, сідницях та ногах. Вже невдовзі у реанімаційному відділенні пацієнт помер страшною смертю від травматичного шоку, множинних двобічних переломів ребер та закритої тупої травми грудей. У цьому випадку лікарі зробили усе можливе, проте врятувати чоловіка виявилося неможливим.

Працівники міліції уже невдовзі встановили, що страшні смертельні рани потерпілому наніс ніхто інший як його ж син 25-річний місцевий мешканець. Проте і в цьому випадку не обійшлося від головної дійової особи побутової злочинності - оковитої. Встановлено, що син саме у такий спосіб захищав мати від намагання п'яного батька її побити.

Винуватця затримано. За цим фактом правоохоронці порушили кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (Умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення та спричинило смерть потерпілого). Такий злочин карається позбавленням волі на строк від 7 до 10 років. Та чи таке покарання поверне до життя батька?

Наразі тривають слідчі дії, ретельно вивчаються усі обставини злочину. Звичайно, за намагання захистити мати засуджувати будь-кого не можна, але наносити людині, нехай навіть агресивній, смертельні побої - тяжкий злочин.

Спиртне і в цьому випадку, так чи інакше, стало однією із основних причин кровопролитної бійки серед найближчих між собою людей. Хочеться хоч від когось почути відповідь на запитання, то скільки ще смертей очікує наш регіон через п'яні сімейні дебоші? А чи може час щось змінювати? Звернутися до професійних психологів? Насилля в сім'ї - це та війна, яка триває і чомусь ніколи не закінчується, а тільки забирає все нові і нові життя, ламає нові і нові долі.

Було б добре, щоб перед будь-яким проявом агресії кожен задумався над цим і зробив хоч щось, щоб не потрапити в майбутньому до цієї сумної статистики жертв.

Світлана ПРОЗОРОВА, т.в.о. начальника слідчого управління УМВС України в Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: На Рівненщині "накрили" ...
Наступна новина: Чернівецьким підприємцям ...

КОМЕНТАРІ