На Тернопільщині в сільських, селищних та міських ТВК домінуватимуть представники партій, що не мали великої підтримки на попередніх виборах

На Тернопільщині в сільських, селищних та міських ТВК домінуватимуть представники партій, що не мали великої підтримки на попередніх виборах

29.09.10 15:47 0 1841
Формування сільських, селищних та міських ТВК засвідчило недосконалість Закону про вибори, а також продемонструвало перші проблеми при формуваннях ТВК, повідомляють в прес-службі «Опори».

Громадською кампанією «Опора», яка проводить спостереження за виборами, було проаналізовано склади сільських, селищних та міських ТВК, які створено в Тернопільській області і яким безпосередньо доведеться організовувати вибори на місцях. Відтак, більшість членів сільських, селищних та міських комісій представлятимуть «Партію регіонів», «Комуністичну партію України» та «Батьківщину». Чисельне представництво членів ТВК в окремих районах мають представники «Народної партії», ХДС, УСДП та ЄЦ.

Раніше «Опора» інформувала, що найбільше представництво серед членів районних ТВК по області має Комуністична партія України (КПУ). Водночас, у зрізі сільських, селищних та міських комісій маємо дещо іншу картину. Лише у Кременецькому районі представники КПУ матимуть більшість – 86 членів комісій. У Підгаєцькому та Монастирському районах члени від КПУ ділять більшість з «Народною партією» та «Партією регіонів» відповідно. У Кременецькому районі комуністи матимуть більшість й серед керівників ТВК (голів, заступників та секретарів) – 15 осіб (5 голів, 6 заступників та 4 секретарі).

Аналіз складу голів, заступників та секретарів показує, що найбільше представництво матимуть «Батьківщина» та «Партія регіонів». Перша має більшість керівного складу ТВК у Бережанському, Борщівському, Збаразькому, Лановецькому, Монастириському, Підгаєцькому, Тернопільському, Теребовлянському та Шумському районах. «Партія регіонів» - у Бучацькому, Гусятинському, Заліщицькому та Чортківському районах. У Зборівському районах «Батьківщина» та ПР мають однакову кількість представників – по 24.

Ще одним цікавим феноменом, на думку обласного координатора «Опори» Святослав Липовецького, є представництво партій у сільських та селищних ТВК. Картина, яку ми маємо по області, показує різний розвиток та стан партійних структур в районах. Найбільше партій подали кандидатів у члени сільських, селищних та міських ТВК в Теребовлянському (15 партій) та Чортківському (14) районах.

Водночас, з джерел, які не бажають себе розголошувати, довготерміновим спостерігачам від «Опори» надходить інформація щодо залучення бюджетників у якості членів комісій від окремих політичних партій. «Опора» перевірятиме ці факти й інформуватиме громадськість про процеси, які відбуваються в області.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
4 (голосів: 3)
Попередня новина: У Рівному затвердили ...
Наступна новина: Олег Тягнибок очолив список ...

КОМЕНТАРІ