Прийнято  зміни та доповнення до переліку об’єктів будівництва, реконструкції  та ремонту доріг Тернопільщини

Прийнято зміни та доповнення до переліку об’єктів будівництва, реконструкції та ремонту доріг Тернопільщини

21.10.10 23:05 0 1662
«Про внесення змін і доповнень до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг, які належать до комунальної власності, видатки на які у 2010 році будуть проводитись за рахунок коштів, що надійдуть до обласного бюджету від податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів» доповідала начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Марія Степанова. Вона повідомила про те, що зміни та доповнення до переліку об’єктів внесені за поданням Збаразької, Монастириської, Лановецької та Підволочиської райдержадміністрацій, а також поінформувала про те, що роботи щодо ремонту та реконструкції робіт в області виконано на 65%. Прийнято рішення направити на об’єкти Збаразького району додатково 121,182 тис. грн., Лановецького – 47 тис. грн., Монастириського – 337,971.

Сесія прийняла рішення «Про угоду щодо регіонального розвитку Тернопільської області між Кабінетом Міністрів України та Тернопільською обласною радою», «Про витрачання коштів резервного фонду обласного бюджету за серпень 2010 року», «Про внесення доповнення до тимчасового положення про порядок та умови надання разової грошової допомоги з фонду Тернопільської обласної ради у 2010 році».

Перше пленарне засідання 37 сесії Тернопільської обласної ради завершило свою роботу. Після перерви сесія продовжить працювати. Про дату другого пленарного засідання буде повідомлено додатково.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопільщині ...
Наступна новина: Після прийняття звернення ...

КОМЕНТАРІ