Після прийняття  звернення депутатів Тернопільської обласної ради щодо Податкового кодексу, Олексій Кайда вийшов до мітингуючи підприємців

Після прийняття звернення депутатів Тернопільської обласної ради щодо Податкового кодексу, Олексій Кайда вийшов до мітингуючи підприємців

21.10.10 23:06 0 1785
Голова обласної ради розповів підприємцям, що обласна рада дослухалася до їхніх вимог, висунутих два тижні тому – розглянула питання на сесії, підготувала звернення до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів, надала слово на сесії представникам підприємців і прийняла рішення звернутися до керівництва держави, де висловила такі ж вимоги щодо податкового кодексу, як і мітингуючі.

- За таке рішення проголосувало 63 депутати обласної ради, - зазначив, виступаючи перед підприємцями, які прийшли під стіни обласної ради, Олексій Кайда. – Повністю підтримали звернення щодо Податкового кодексу депутати від ВО «Свобода» (49 із 49 присутніх), УНП (6 із 6 присутніх), Блок Литвина (3 із 3 присутніх), один позафракційний депутат. Від фракції «Наша Україна» підтримали підприємців 3 депутати із 5 присутніх. Лише один депутат від «Єдиного центру» із восьми присутніх, перший заступник голови обласної ради Сергій Тарашевський підтримав позицію підприємців та депутатів. У повному складі не голосувала за звернення обласної ради до керівництва держави щодо Податкового кодексу фракція Партії регіонів.

Голова обласної ради зазначив, що звернення Тернопільської обласної ради, а також передане депутатам звернення, де висловлена позиція підприємців краю, буде надіслано Президенту України, Верховній Раді України та Кабінету Міністрів.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: Прийнято зміни та ...
Наступна новина: Тернопільські жепутати ...

КОМЕНТАРІ