Тернопільські жепутати проголосували  за зміни до бюджету на 2010 рік

Тернопільські жепутати проголосували за зміни до бюджету на 2010 рік

21.10.10 23:06 0 1743
«Про внесення змін до комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Тернопільської області на 2009-2011 роки» доповідав на засіданні 37 сесії начальник головного управління сільського господарства облдержадміністрації Андрій Хома. У виступі йшлося про виставково-ярмаркову діяльність сільськогосподарських виробників та переробників і надання коштів із обласного бюджету на нагородження найбільш активних із них. Агропромислової продукції було реалізовано більш як на дев’ять мільйонів гривень. На відзначення кращих депутати виділили 100 тис. грн.

Заступник голови ОДА Андрій Фліссак доповідав «Про внесення змін до програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільської області на 2010 рік», зокрема, у розділі 16: «… передбачити субвенції з обласного бюджету державному бюджету у сумі 409,2 тис. грн. на виконання делегованих обласною радою обласній державній адміністрації повноважень, передбачених Програмою».

Було прийнято рішення «Про затвердження програми фінансового забезпечення функціонування апарату управління капітального будівництва облдержадміністрації». З обласного бюджету на реалізацію програми планується виділити 740 тис. грн.

Сесія обласної ради прийняла зміни до обласного бюджету на 2010 рік. Оскільки за підсумками дев’яти місяців обласний бюджет виконано більше, як на 105 %, на видатки додатково направлено трохи більше шести мільйонів грн. До загального фонду обласного бюджету надійшло власних доходів в сумі 126309,608 тис. грн. За рахунок перевиконання доходів загального фонду обласного бюджету на видатки спрямовано 6055,441 тис. грн. Було узгоджено та проголосовано усі об’єкти надходження коштів.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ