Відтепер на Тернопільщині до кожного населеного пункту веде дорога з твердим покриттям

Відтепер на Тернопільщині до кожного населеного пункту веде дорога з твердим покриттям

24.10.10 18:10 0 1717
Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облдержадміністрації. У неділю, 24 жовтня, автомобільну дорогу місцевого значення Конюхи-Залісся урочисто відкрили голова Тернопільської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк, начальник служби автомобільних доріг в області Микола Гнатів, голова Козівської РДА Юрій Пудлик, в присутності численної кількості мешканців сіл Конюхи та Залісся.

Священики освятили новозбудований автошлях та поблагословили всіх, хто був причетний до його спорудження, після чого голова ОДА, представники облавтодору, будівельних структур, журналісти, здійснили першу автобусну поїздку новою дорогою.

«Незважаючи на складність ґрунтів, високий рівень підшкірних вод, з залученням наукових установ, фахівців-дорожників, нам вдалося в найкоротші терміни виконати завдання і ця дорога приймається в експлуатацію. Є ще деякі зауваження, але вони за тиждень-два будуть усунуті», - підсумував голова ОДА Михайло Цимбалюк.

Загальна протяжність дороги становить 4,97 кілометрів. Тут збудовано 26 погонних метрів підпірної стінки, збудовано 7 з’їздів, 14 в'їздів в двори і на земельні ділянки, встановлено 350 метрів погонних бар'єрного огородження, 93 дорожні знаки, 160 сигнальних стовпчиків, виконано земляних робіт у обсязі 59,1 тис. куб. метрів, влаштовано дорожнього одягу 31,428 тис. кв. метрів.

Орієнтовна вартість будівництва, яке було розпочато в серпні 2008 року, становить 11 млн. гривень.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Рівненщині Янукович ...
Наступна новина: Тернопільщина вшанує ...

КОМЕНТАРІ