Підозрюваний забрав грошей стільки, скільки влізло до кишень

Підозрюваний забрав грошей стільки, скільки влізло до кишень

29.10.08 08:10 0 2429
Наприкінці серпня з сейфу одного з найповажніших ресторанів Івано-Франківська миттєво зникла чимала сума грошей. В ході перевірки і розслідування обставин крадіжки було з’ясовано, що невідомець поцупив майже 20 тисяч гривень готівки. Зайве говорити, скільки осіб з персоналу закладу мали пройти неприємну процедуру опитування, працювати в атмосфері взаємної недовіри. Для адміністрації ресторану той вечір узагалі міг завершитися фінансовою катастрофою: на час крадіжки в залишеному відчиненому сейфі було майже триста тисяч гривень. Саме обставина, за якої невідомий зловмисник не викрав більшої суми, аніж тієї, яку недорахувалися, спонукала правоохоронців підозрювати у вчиненні крадіжки когось з сторонніх осіб.

Цими днями наполегливість оперативників карного розшуку івано-франківської міліції і співробітників УБОЗу увінчалася успіхом. В результаті проведення розшукових заходів правоохоронці затримали особу, котра безпосередньо причетна до нахабної крадіжки грошей. Як з’ясовано, 38-річний мешканець Івано-Франківська у вечірній час зайшов до ресторану через службовий вхід, миттєво скористався халатністю персоналу і можливістю вільного доступу до сейфа, який, на диво виявився незачиненим на ключ…

Адміністрація закладу має дякувати долі, що підозрюваний у злодійстві був одягнутий по-літньому, а відтак забрав грошей стільки, скільки влізло до кишень.

Зараз зловмисник утримується під вартою. Перспектива опинитися у в’язниці для нього не дивина. Свого часу його вже судили за крадіжки. Стосовно грошей, то викрадені з івано-франківського ресторану гроші «пішли» на розвиток інших питтєвих, відпочинкових і розважальних закладів. Після крадіжки зловмисник одразу поїхав на відпочинок до моря.

Василь Гультайчук, ЦЗГ УМВС України в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 34-та сесія міської ради ...
Наступна новина: Чотирьох громадян Грузії ...

КОМЕНТАРІ