Майже півтори сотні працівників Івано-Франківського підприємства

Майже півтори сотні працівників Івано-Франківського підприємства "Агромаш" буде звільнено вже найближчим часом

17.11.08 17:00 0 2155
Майже півтори сотні працівників Івано-Франківського підприємства "Агромаш" буде звільнено вже найближчим часом. Про це в інтерв"ю нашому кореспондентові повідомила директор міського Центру зайнятості Галина Бандура. Головна причина - фінансова криза, яка вже торкнулася машинобудівної галузі. Втім міська влада - має свій рецепт виходу з кризи.

32-є працівників "Агромашу" вже нині зареєструвалися на біржу праці, каже керівник Центру зайнятості Галина Бандура. А найближчим часом цей список поповниться ще сотнею агромашівців. Безробіття спровокувала фінансова криза, яка вже дає про себе знати в Івано-Франківську. Відтак чимало місцевих підприємств опинилося на межі банкрутства. Втім, причин для паніки наразі не має, - заспокоює Галина Бандура.

"Першими під удар фінансової кризи потрапили промислові підприємства Івано-Франківська, які згортають своє виробництво через відсутність попиту на виготовлену продукцію. Тому й не дивно що під скорочення потрапили працівники "Агромашу"", - каже керівник міського економічного управління Богдан Білик.

Пік кризи, за прогнозами експертів, припаде на весну, втім міська влада запевняє що має свій рецепт - як її оминути і вберегти людей від безробіття, стверджує головний економіст Івано-Франківська Ярослав Яцишин.

Вже у середу відбудеться нарада за участю директорів івано-франківських підприємств та банкірів. Головне завдання - розробити план антикризових заходів на найближчу перспективу.

Оксана Дуді
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://vezha.org/
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У закарпатському селі ...
Наступна новина: Партія регіонів знайшла ...

КОМЕНТАРІ