У закарпатському селі згоріло подружжя пенсіонерів

У закарпатському селі згоріло подружжя пенсіонерів

17.11.08 15:30 0 2470
У неділю‚ 16 листопада‚ о 07:07 в оперативно-рятувальну службу смт Великий Березний повідомили‚ що горить житловий будинок в с. Вишка.

До місця виклику негайно поспішили місцеві вогнеборці‚ які на місці пожежі виявили обгорілі тіла 62-річного господаря помешкання та його 65-річної дружини.

Зі свідчень сина загиблих‚ який мешкав разом з ними‚ близько о пів на шосту ранку він вийшов на вулицю. Відчинивши вхідні двері‚ відчув поштовх у спину‚ а повернувшись‚ побачив у кімнаті вогонь. На думку фахівців пожежної справи‚ орієнтовно пожежа виникла близько п’ятої години. Отож‚ на момент повідомлення вогнеборцям‚ полум’я вже практично охопило увесь дерев’яний будинок. Прямі матеріальні збитки складають близько 10 тис. гривень.

За попередніми висновками , до появи вогню призвело порушення правил пожежної безпеки при експлуатації гасової лампи. Через відсутність в будинку електропостачання‚ яке відключили ще чотири роки тому‚ його освітлення здійснювали за допомоги лампи. Заправляли її дизпаливом‚ а висіла вона на стіні поруч з килимом. Наразі причину смерті літнього подружжя з’ясовують судмедексперти.

Центр пропаганди ГУ МНС України в Закарпатській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Потяг «Київ-Львів» на ...
Наступна новина: Майже півтори сотні ...

КОМЕНТАРІ