Губернатор Волині відзвітувався за рік роботи на посаді

Губернатор Волині відзвітувався за рік роботи на посаді

17.11.08 18:00 0 2617
17 листопада голова Волинської ОДА Микола Романюк під час зустрічі з редакторами засобів масової інформації області відзвітував за свою роботу на посаді впродовж року.

Як повідомив власкор ZAXID.NET, одним із важливих досягнень від час перебування на посаді Микола Романюк назвав покращення матеріальних умов багатодітних сімей. Так, на 1 січня 2008-го на Волині було 62 сім’ї, в яких виховувалося 10 і більше неповнолітніх дітей. Усі вони потребували покращення матеріально-технічних умов. Вже сьогодні 33 родини отримали або нові помешкання, або допомогу для ремонту їхніх помешкань. З’явиться житло у ще 10 сімей.

Щодо програми "Шкільний автобус", то голова ОДА зазначив, що із запланованих для закупівлі на 2008 рік 40 одиниць цієї техніки вже закуплено 32 автобуси і виділено гроші на придбання ще 16-ти.

Розповів Микола Романюк і про підготовку фахівців із сурдоперекладу в Луцькому педколеджі, появу в ефірі на телеканалі "Нова Волинь" новин із сурдоперекладом та відкриття у Володимирі-Волинському спеціальної школи-інтернату для дітей із вадами слуху. В області облаштовані спецзасобами для безперешкодного доступу людей із обмеженими фізичними можливостями 2 129 об’єктів соціального і громадського призначення.

В області триває виділення ділянок для спорудження доступного житла в населених пунктах області. На Волині уже зарезервовано 31 земельну ділянку площею 96 гектарів. Окрім того, для тимчасового проживання дітей-сиріт і тих, які позбавлені батьківського піклування, 20 серпня у Володимирі-Волинському почав діяти Волинський обласний соціальний гуртожиток.
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.zaxid.net
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Партія регіонів знайшла ...
Наступна новина: Двоє "бомжів" підпалили ...

КОМЕНТАРІ