Сутенерка з Волині вербувала повій у Білорусі

Сутенерка з Волині вербувала повій у Білорусі

09.07.08 12:33 0 2503

 

Упродовж трьох років громадянка України, волинянка, перебуваючи на території Республіки Білорусь, разом із шістьома мешканцями Мінська займалася вербуванням жінок для подальшої сексуальної експлуатації.

У червні цього року за матеріалами Відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми УМВС України у Волинській області, й правоохоронних структур Республіки Білорусь порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.4 ст.28-ч.3ст.303 Кримінального кодексу України – сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією, вчинене у складі злочинної організації.

Під час вивчення зібраних матеріалів було виявлено, що згадана злочинна організація діяла на території міста Бреста з 2004 року. Громадянка України увійшла до її складу в 2006 році. Валентині пощастило – вона не стала повією, а очолила один зі структурних підрозділів не великої, проте досить потужної злочинної організації.

До обов’язків жінки входила організація пошуку, контролю і постачання клієнтам повій. Згодом у Валентини з’явився і підлеглий Микола. Саме він відповідав за доставку «живого товару» клієнтам й повернення дівчат, не лише слідкував за оплатою послуг, й займався отриманням та передачею коштів Валентині.

Крім того, українка підбирала нових повій, розробляла і створювала умови для підтримки й розвитку злочинної діяльності групи та організації в цілому. Вона ж слідкувала за дотриманням усіх правил, виконанням умов внутрішнього розпорядку працівницями й накладала відповідні штрафні санкції за непослух. В її обов’язки також входило вирішення питань, що стосувалися утримання місць розпусти для надання сексуальних послуг, забезпечення транспортом, телефонним зв’язком повій та інших членів організації, а також «рекламування» діяльності.

Завдяки злагодженій роботі білоруських та волинських правоохоронців злочинців удалося викрити і припинити їх протиправну діяльність. За даною кримінальною справою виявлено та доведено вчинення семи особливо тяжких злочинів.

Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.zik.com.ua
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Проти Наливайченка на ...
Наступна новина: Роботи на Театральному ...

КОМЕНТАРІ