Вагітна Тіна Кароль не чекає ані дівчинку, ані хлопчика [ФОТО]

Вагітна Тіна Кароль не чекає ані дівчинку, ані хлопчика [ФОТО]

16.09.08 14:00 0 5833

Тіна Кароль на восьмому місяці вагітності не лише співає, а й виплясує на 10-сантиметровій шпильці. У цьому можна було переконатися у п‘ятницю в одному з клубів столиці.

Вагітна Тіна Кароль дала нічний сольник 

"Я сьогодні виконую всі бажання. У нас є в репертуарі навіть "Хава нагіла", - підбивала глядачів на провокації Тіна. Однак натомість дочекалася лише побажань "здоров'я вам і вашому бебі".

"Я веду активний спосіб життя, і буду танцювати сьогодні стільки, скільки захочу", - попередила Кароль. На щастя, все пройшло без ексцесів і на сцені ніхто достроково не народив.

Тіна вишивала на 10-сантиметровій шпильці й у шифоновому червоному балахоні а ля Пугачова 

"А чому ваша дитина у такий час не спить?" - кинув хтось із залу, який незважаючи на дорогі квитки (500-1000 гривень), був повний. Зауважимо, що концерт вагітної зірки розпочався майже опівночі. Тіна спершу зробила вигляд, що не почула запитання, а пізніше сказала: "А ви що думаєте, я подвиг сьогодні не здійснюю?"

До речі, на сцену Кароль супроводжувала охорона і її чоловік-продюсер Євген Огір. Він ніяк не розставався зі своєї побілкою, і до початку концерту все метався по залу, перевіряючи все на світі.

 

 Чоловік співачки Євген Огір та її охоронець-пупсик Рома (праворуч) - завжди поруч

Очевидці концерту запевняють, тієї ночі Тіна особливо сильно нагадувала своїми манерами Аллу Борисівну Пугачову. Вона прогулювалася сценою, роблячи характерні пугачовські жести. Окрім того, співачка багато спілкувалася з публікою і навіть оголосила, що приймає записки з залу з питаннями - "через Рому-пупсика", свого охоронця.

"Хоча, як це відбувається і з українським парламентом, я залишаю за собою право на деякі питання накладати вето", - зауважила вона. Так, "вето" Кароль наклала на питання: "Як ви назвете майбутню дівчинку?"

Кароль спілкувалася з публікою, але на деякі питання "наклала вето"

"Мені жовта преса вже двійню приписала... Для мене це ані дівчинка, ані хлопчик, а просто дитина", - відмахнулася Тіна.

В іншій записці поцікавилися, коли Кароль повернеться після пологів на сцену. "Відстріляюся - і відразу на "ялинки", - віджартувалася співачка.

"Відстріляюся - і відразу на "ялинки" 

"У лютому-березні починається великий тур по містах України, Білорусі та Прибалтики. Приблизно у квітні буде нова пісня й новий кліп. Новинки готуються у новому для мене жанрі, і, сподіваюся, я не сильно поламаю вже сформоване враження про мою творчість. А у жовтні буде ще одна нова пісня", - пообіцяла Кароль аудиторії.

 Тіна потішила шанувальників приємними новинами

Між іншим, свій п‘ятничний концерт Тіна присвятила тому факту, що її золотий альбом "Полюс притяжения" став платиновим. З моменту випуску він був розпроданий у понад 100 000 екземплярів. "До цього статус платинового у нас, в Україні, отримував лише альбом "Океану Ельзи", - відзначив PR-директор Кароль.

За матеріалами "Сегодня" та "Комсомольської правди в Україні"

Фото "Комсомольської правди в Україні" та фото з сайту офіційного фан-клубу Тіни Кароль


Источник: http://tabloid.pravda.com.ua/focus/489029f1e935d/
Источник: http://tabloid.pravda.com.ua/focus/48a539ba89f94/
Источник: http://tabloid.pravda.com.ua/photos/485582aea83d1/
Источник: http://tabloid.pravda.com.ua/focus/482d68be97cf3/
Источник: http://tabloid.pravda.com.ua/karol/4733458fb95f6/
Источник: http://tabloid.pravda.com.ua/karol/471dff3819b85/
Источник: http://tabloid.pravda.com.ua/karol/4733458fb95f6/
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
4 (голосів: 10)
Попередня новина: Mіський голова заборонив ...
Наступна новина: Працівники кар'єру в ...

КОМЕНТАРІ