На Тернопільщині відкрито п’ятий в області дитячий будинок

На Тернопільщині відкрито п’ятий в області дитячий будинок

17.11.08 10:04 0 3193
Дитячий будинок сімейного типу створено на базі родини Володимира та Галини Клачків. Будинок розрахований на 10 дітей. Сьогодні тут перебуває 9 хлопчиків та дівчат (троє з них – власні діти сім’ї Клачків, п’ятеро - колишні вихованці Коропецької обласної комунальної середньої школи-інтернату для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків та одна дитина – з Бережанської обласної комунальної загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням трудового навчання - повідомляє ОДА.

Дитячий будинок сімейного типу створений на базі частини приміщення Тростянецької ЗОШІ-ІІ ст. і розташований на першому поверсі двохповерхової будівлі. Загальна площа приміщення - 220 м2 (5 спальних кімнат, вітальня, кухня, ванна, два санвузли, коридор), житлова площа - 144 м .

Після освячення приміщення гості оглянули кімнати в яких будуть жити на виховуватися діти.

Як розповів голова Бережанської райдержадміністрації Віктор Зінчук, для реконструкції та облаштування приміщення дитячого будинку сімейного типу використано 110 тис. гривень з обласного бюджету та 75 тис. гривень з районного бюджету. Ще 350 тис. гривень надійшли від спонсорів та 9 тис. 588 гривень - благодійні внески населення.

Дитячий будинок сімейного типу в селі Тростянець є вже п’ятим на Тернопіллі. Подібні створено і функціонують у селах Шельпаки Підволочиського, Залісці – Шумського, Більче-Золоте – Борщівського та Палашівка – Чортківського районів.

За інформацією Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, Тернопільська область посідає третє місце в Україні за відносною кількістю дітей, влаштованих до сімейних форм виховання.

До сімейних форм виховання у нашому краї залучено 137 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 77 – у прийомні родини та 34 – у дитячі будинки сімейного типу, включаючи й Тростянецький.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Антикризовий закон може ...
Наступна новина: Тарасюк привіз на з’їзд ...

КОМЕНТАРІ