Тарасюк привіз на з’їзд «липових» рухівців, щоб вони проголосували за його підтримку

Тарасюк привіз на з’їзд «липових» рухівців, щоб вони проголосували за його підтримку

17.11.08 12:52 0 2899
На XVIII позачергового з'їзді НРУ, що проходив у закритому режимі, відверто простежувалося політичне рейдерство, зокрема в тому, як реєстрували делегатів і формували комісію рахівників. Про це сьогодні, 17 листопада, у коментарі кореспондентові ЗІКу повідомив народний депутат, член НРУ Ярослав Кендзьор.

За його словами, з’їзд НРУ в останній момент перенесли в актовий зал Верховної Ради. «Тарасюк, довідавшись, що зі Львова, Тернополя, Івано-Франківська їдуть, окрім делегацій, ще окремі групи рухівців, щоб висловити своє невдоволення позицією голови НРУ, вирішив заховатися у приміщення, яке є під державною охороною», – зазначив Ярослав Кендзьор.

Він також повідомив, що реєструючись, делегати одразу отримували не тимчасові посвідчення, а мандати, які давали їм право голосувати. Виявилось, що ці мандати отримували спеціально привезені люди, які ніякого стосунку до НРУ не мають.

«Все це обурило делегатів, особливо Львівської, Тренопільської, Івано-Франківської, Харківської, Полтавської, Київської областей, які не могли спостерігати за цим політичним бандитизмом. Була заблокована трибуна і поставлена вимога провести нормальну реєстрацію. Але потім, коли обговорювався порядок денний, вигулькнуло питання дострокового переобрання Тарасюка на два роки, а також про виключення з НРУ чотирьох голів крайових організацій – Івана Стойка, Романа Ткача, Ярослава Кендзьора і Олега Пустовгара з Полтави», – сказав Кендзьор.

За його словами, Тарасюк попросив поставити на голосування питання недовіри до нього. «Результату іншого чекати було неможливо, бо був ретельний підбір делегатів, а також затрачені колосальні кошти на лояльність багатьох обласних організацій», – зазначив Кендзьор і додав, що внаслідок цього 172 делегати висловилися за те, що Борис Тарасюк не заслуговує недовіри.

Ярослав Кендзьор наголосив, що про розкол НРУ мова взагалі не йде: «Про розкол Руху говорить тільки Борис Тарасюк».

Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.zik.com.ua
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 127)
Наступна новина: Через місяць Яценюк ...

КОМЕНТАРІ