Олег Тягнибок: Російський президент Дмітрій Медвєдєв має просити вибачення за геноцид українців, здійснений Кремлем

Олег Тягнибок: Російський президент Дмітрій Медвєдєв має просити вибачення за геноцид українців, здійснений Кремлем

18.11.08 17:21 0 2371
«Заява Президента РФ Дмітрія Медвєдєва щодо Голодомору 1932-1933 років є продовженням брутальної політики Кремля щодо України. Називати 10 мільйонів замордованих голодом українців «піар-акцією» може лише ідейний послідовник Сталіна-Кагановича», – заявив лідер Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олег Тягнибок під час зустрічі з мешканцями міста Косів на Івано-Франківщині.

«Заперечення Кремлем злочинів своїх попередників є найкращим свідченням істинного обличчя російської влади та її політики щодо сусідніх країн. Україна для Кремля і далі є об'єктом імперських марень, зазіхань, диверсій та спецоперацій. Бо, без України Росія не можлива як імперія і навіть як держава взагалі. Це добре розуміють нинішні кремлівські бонзи, які цілеспрямовано працюють на підрив ситуації в Україні, розкол країни, реалізацію сценарію по перетворенню України в парламентську республіку з маріонетковим урядом. Голосування в українському парламенті 2 вересня 2008 року наочно висвітлили кремлівське лобі в українському парламенті. Події 2 вересня 2008 року ще раз засвідчили необхідність проведення термінового і докорінного очищення влади, тобто – люстрації», – заявив Олег Тягнибок.

Всеукраїнське об'єднання «Свобода» вимагає офіційного вибачення російської влади за злочини своїх попередників, вчинені впродовж російської окупації України. «Російський президент Дмітрій Медвєдєв має просити вибачення за геноцид українців, здійснений Кремлем», – заявив голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Зі свого боку Україні має пришвидшити юридичну процедуру щодо розслідування злочинів проти Української нації, засудження московсько-большевицьких злодіянь та заборони комуністичної ідеології в нашій державі. Україна нарешті має висунути офіційне звинувачення на адресу Російської Федерації як спадкоємця СРСР і вимагати офіційних вибачень та відшкодувань. Будь-яке заперечення Голодомору як Геноциду української нації, зменшення кількості жертв, зневажливе ставлення має тягнути за собою кримінальну відповідальність.

Нас не можуть не обурювати синхронні дії деяких очільників європейських країн, які у газовому російському тумані відмовляються визнати Голодомор актом геноциду. Будь-який іноземний очільник, що перебуває в Україні з офіційним візитом, має обов'язково вшановувати пам'ять жертв Голодомору, як це передбачено офіційним протоколом. Відмова від вшанування понад десяти мільйонів українців, замордованих голодом, є неприйнятною, дії лідера такої країни мають бути визнані недружніми, а візит – скасований. Це стосується всіх без виключення держав, у першу чергу Росії.

Прес-служба ВО «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: Завтра відбудеться ...
Наступна новина: Рухівські розкольники ...

КОМЕНТАРІ