Губернатор Тернопільщини хоче позачергових виборів

Губернатор Тернопільщини хоче позачергових виборів

19.11.08 12:10 0 3319
Голова Тернопільської облдержадміністрації Юрій Чижмарь звернувся до Верховної Ради України з проханням прийняти рішення про проведення дострокових виборів Тернопільської обласної ради. Про це сьогодні, 19 листопада, власкора ЗІКу повідомили у прес-службі Тернопільської ОДА.
«Тернопільська обласна рада проігнорувала рішення конференції блоку «Наша Україна», прийняте у серпні 2007 року, щодо позбавлення повноважень 10 депутатів, які не увійшли до складу фракції цього блоку, та введення нових депутатів замість тих, що вибули. При цьому рада нехтує рішенням міжпартійної конференції, обласної територіальної виборчої комісії, судових інстанцій, вимогами прокуратури щодо усунення цих порушень», – зазначив у зверненні Юрій Чижмарь.

У зв’язку з цим, за словами губернатора, виникає сумнів у легітимності прийнятих радою рішень за участю осіб, позбавлених депутатських повноважень. Свідченням цього є ухвала Тернопільського окружного адміністративного суду від 18 листопада 2008 року щодо визнання нечинними рішень Тернопільської обласної ради, прийнятих на сесії 22 жовтня 2008 року.

«Небажання керівництва облради розв’язати існуючий всередині депутатського корпусу конфлікт, постійне нехтування вимогами закону зі сторони голови обласної ради Михайла Миколенка, фактична недієздатність вищого представницького органу області, прикладом чого є блокування засідань, судові суперечки, а відтак – неприйняття низки важливих для подальшого розвитку області рішень, все це спонукало мене звернутися до парламенту з пропозицією припинити повноваження обласної ради та призначити її позачергові вибори», – заявив Юрій Чижмарь.

Голова ОДА сказав, що таке рішення було прийнято після того, які він неодноразово звертався до керівництва обласної ради та представників фракцій з пропозицією сісти за стіл переговорів і вирішити існуючі у раді суперечки у межах чинного законодавства. Однак належного реагування на цю пропозицію не було.
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.zik.com.ua
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Рухівські розкольники ...
Наступна новина: Платникам податків ...

КОМЕНТАРІ