Росія хоче від України дуже багато за 5-мільярдний кредит, – джерело в українській делегації

Росія хоче від України дуже багато за 5-мільярдний кредит, – джерело в українській делегації

08.02.09 13:40 0 2796
Російська сторона висунула ряд додаткових умов отримання Україною п'ятимільярдного кредиту від Російської Федерації. Остаточне узгодження умов має відбутися через тиждень в Москві. Про це повідомляє газета «Дзеркало тижня».
За інформацією «Дзеркала тижня», в першому раунді переговорів про надання Україні п'ятимільярдного кредиту, котрий відбувся в Москві в п'ятницю, 6 лютого, від української сторони взяли участь заступник міністра фінансів Анатолій Мярковський, а також ряд представників Міністерства закордонних справ і Національного банку.

Як повідомило джерело «ДТ» в українській делегації, в ході сьогоднішньої зустрічі з міністром РФ Олексієм Кудріним було висунуто цілий ряд додаткових умов отримання Україною кредиту. Зокрема, російська сторона чекає від української:

— ратифікації угоди про так званий «нульовий варіант» (так називається договір про розподіл майна колишнього СРСР, за яким Росія бере на себе всі борги Союзу, але інші колишні республіки відмовляються від своїх претензій на будь-яке майно СРСР);

— вирішення Україною питань з власністю колишнього СРСР за кордоном;

— вирішення спірних питань з російською власністю в Україні;

— визнання Україною як держборгу боргів українських підприємств перед Зовнішекономбанком СРСР.

При цьому попередні фінансові умови можливої позики поки тримаються в секреті до затвердження сторонами.

З проханням прокоментувати хід переговорів «ДТ» звернулося до міністра фінансів України Віктора Пінзеника, проте той повідомив, що дізнався про сам факт проведення подібних переговорів від журналіста «ДТ».

Остаточне узгодження умов має відбутися в ході другого раунду переговорів, який повинен відбутися через тиждень в Москві.
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.zik.com.ua
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Рейтинги «Свободи» на ...
Наступна новина: Сільськогосподарські ...

КОМЕНТАРІ