Інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки проведено 7 інспекцій та 3 інспекційні обстеження в Івано-Франківській області

Інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки проведено 7 інспекцій та 3 інспекційні обстеження в Івано-Франківській області

16.02.09 11:30 0 3225
З метою перевірки дотримання вимог ядерного законодавства, норм та правил з радіаційної безпеки при поводженні з джерелами іонізуючого випромінювання (ДІВ), державними інспекторами Західної держінспекції було проведено 7 інспекцій:

- Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні, Івано-Франківського обласного клінічного кардіологічного диспансеру, Відділкової лікарні ст. Івано-Франківськ Львівської залізниці, Івано-Франківської обласної клінічної психіатричної лікарні №1 та Івано-Франківської міської поліклініки №2, які використовують ДІВ (стаціонарні та пересувні рентгенодіагностичні апарати) при проведенні рентгенодіагностичних досліджень.

За результатами інспекцій встановлено, що в усіх установах відсутні ліцензії на право провадження діяльності з використання ДІВ. В Ів.-Франківському обласному клінічному кардіологічному диспансері та Відділковій лікарні ст. Ів.-Франківськ Львівської залізниці також відсутні підтверджуючі документи про встановлення та впровадження контрольних рівнів для персоналу категорії А. Керівництву зазначених установ надано приписи щодо усунення виявлених порушень з визначенням відповідних термінів виконання та встановлено термін надання документів до Держінспекції на отримання ліцензії на право провадження діяльності з використання ДІВ.

- ДП «Карпатський експертно-технічний центр», м.Івано-Франківськ, що використовує ДІВ при проведенні рентгенівської дефектоскопії якості зварних з’єднань трубопроводів. За результатами проведеної інспекції стан радіаційної безпеки при використанні ДІВ на підприємстві визнано задовільним, про що складено відповідну довідку.

- Обласної клінічної лікарні м.Івано-Франківськ, яка використовує ДІВ при проведенні рентгенодіагностичних досліджень. За результатами оперативної інспекції встановлено, що установа використовує новопридбаний рентгендіагностичний апарат, який не внесено до переліку ДІВ, які заявник має намір використовувати. Керівництву установи надано припис яким встановлено термін надання документів до Західної держінспекції на отримання ліцензії на право провадження діяльності з використання ДІВ (Ліцензійні документи, що знаходились на розгляді Західної держінспекції відкликані заявником для внесення відповідних змін) .

У зв'язку з наданням документів на видачу ліцензії на право провадження діяльності з ДІВ проведено 3 інспекційних обстеження:

- Обласної психоневрологічної лікарні №3 м. Івано-Франківськ, яка використовує ДІВ при проведенні рентгенодіагностичних досліджень та ЗАТ Львівська кондитерська фірма «Світоч», що використовує контрольно-вимірювальний рентгенівський апарат. За результатами інспекційних обстежень встановлено наявність в установах умов для здійснення заявленого виду діяльності з використання ДІВ, стан радіаційної безпеки визнано задовільним, встановлено можливість видачі ліцензії

Івано-Франкіківського міського клінічного пологового будинку,який використовує ДІВ при проведенні рентгенодіагностичних досліджень За результатами інспекційного обстеження встановлено можливість видачі ліцензії за умови усунення виявленої несправності вентиляційної системи в рентгенодіагностичному та флюорографічному кабінетах, встановлено термін усунення виявленого порушення. (на 23.01.09 отримано інформацію щодо усунення виявленої несправності).

Державний комітет ядерного регулювання України
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://vezha.org/
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В січні комунальні ...
Наступна новина: Сьогодні на Тернопільщині ...

КОМЕНТАРІ