НАТО вважає неприйнятним розміщення російських баз на окупованих територіях

НАТО вважає неприйнятним розміщення російських баз на окупованих територіях

17.02.09 17:10 0 2762
Північноатлантичний альянс в черговий раз назвав неприйнятними плани Росії розмістити військові бази на території Абхазії та Південної Осетії.

За словами офіційного представника НАТО Джеймса Аппатурая, ці плани Росії союзники розглядають як порушення територіальної цілісності Грузії і висловлюють стурбованість з цього приводу.

Можливо, це питання обговорять міністри оборони країн-членів НАТО і Грузії в ході майбутнього засідання Комісії Грузія-НАТО, що відбудеться 20 лютого у Кракові.
"Не можна виключити дискусію у зв'язку з російськими планами розміщення військових баз у Абхазії і Південній Осетії", - заявив Аппатурай у Брюсселі.

Росія має намір розмістити військові бази чисельністю 3700 чоловік у Абхазії, у районному місті Гудаута на заході республіки, а також у Південній Осетії - у столичному Цхінвалі та районному селищі Джава.

Після серпневого конфлікту в Грузії представники НАТО заявили про заморожування відносин з Росією, однак потім Північноатлантичний альянс вирішив відновити співпрацю з цією країною.
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://rpl.net.ua/
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Аль-Каїда готує ...

КОМЕНТАРІ