Рівненська

Рівненська "Свобода" здала кров для хворих дітей

17.02.09 16:10 0 2029
У віторок, 17 лютого Рівненська міська організація ВО "Свобода" провела акцію "Українська кров - українським дітям". Три десятки "свободівців" здали кров для дітей, хворих на лейкемію, що лікуються в гематологічному відділенні Рівненської обласної дитячої лікарні. Про це УкрЗахідІнформ повідомила прес-служба Рівненської обласної організації ВО «Свобода».

- Це не одноразова акція, - зазначив заступник голови РОО ВО "Свобода", лікар-хірург ЦМЛ Андрій Бортнік. - Ми плануємо повторно здавати кров кожних два місяці. Діти, які лікуються від лейкемії, потребують частого переливання крові. Крім того, ми хочемо показати, що "свободівці" сильні не лише духом, а й тілом.

Андрій Бортнік закликає інші патріотичні організації наслідувати приклад ВО "Свобода" та допомагати дітям, тому що діти - майбутнє держави.

- Членам різноманітних політичних сил варто пам'ятати, що основним для них є не мітинги та боротьба за владу, а безпосередня допомога українцям, - вважає заступник голови РОО ВО "Свобода".

Завідувач онкогематологічного відділення Майя Барабаш розповіла, що відділенню не вистачає донорів:

- При подібних хворобах на виготовлення одного флакона препарату потрібно 3-4 донори, а на добу потрібно використати 4 а то й 8 флаконів. На жаль, зараз мало людей, які переймаються не лише власними проблемами, - сказала Майя Барабаш.

Цим дітям потрібно допомогти, - вважає завідуюча відділенням комплектування донорських кадрів Майя Гнатюк.

За її словами, кров здають в основному родичі, а організовані колективи практично не приймають участі в здаванні крові для переливання.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ