Волинь атакують безробітні іноземці?

Волинь атакують безробітні іноземці?

18.02.09 12:35 0 2010
Днями спеціалісти базових центрів зайнятості Волині провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з 53 роботодавцями, у яких працюють іноземні громадяни. Під час зустрічей пропагували використання вітчизняної робочої сили та збільшення кількості вакансій, оскільки віднедавна потік безробітних іноземців на Волинь значно збільшився. Про це повідомили в прес-службі ОЦЗ.

Фахівців центру зайнятості до таких дій спонукало те, що станом на 18 лютого цього року обласним центром зайнятості видані дозволи на працевлаштування 94 іноземних громадян. Якщо раніше працевлаштовували іноземців з унікальними професіями та спеціальностями, котрі супроводжували закордонне обладнання, або ж керівників, що відслідковували власні інвестиції, то тепер на роботу просяться іноземні кухарі, консультанти, менеджери, водії, друкарі, економісти, секретарі-референти. Це турбує. Адже на Волині вистачає незайнятих громадян, що могли б претендувати на подібну роботу.

Таким чином, в результаті проведеної роботи, ряд підприємств запевнили, що з початком весняного сезону подадуть заявки на 7 вакансій – операторів автоматичних та напівавтоматичних деревообробних станків, 8 підсобних робітників, головного агронома, інспектора з охорони праці, офіціантів. Також одне підприємство зголосилося на проведення громадських робіт з наступним працевлаштуванням, а Волинський національний університет імені Лесі Українки надав 6 вакансій: доцента, викладачів, професора, завідувача бібліотекою.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Івано-Франківська влада ...
Наступна новина: Якщо ВРУ скасує ...

КОМЕНТАРІ