Рівненське відділення ФДМУ має нового старого начальника

Рівненське відділення ФДМУ має нового старого начальника

18.02.09 12:45 0 2360
Валерій Марчевський поновлений на посаді начальника регіонального відділення ФДМУ по Рівненській області. Від сьогодні він приступив до виконання своїх обов’язків. Про це повідомила Юлія Савуляк з Рівненського відділення ФДМУ України.
Відповідний наказ Фонду державного майна України від 17 лютого цього року виданий на виконання постанови Рівненського міського суду від 10 жовтня 2007 року та ухвали Львівського апеляційного адміністративного суду від 5 серпня 2008 року.

Водночас, іншим наказом Фонду з посади начальника рівненського РВ ФДМУ від учора звільнено Віктора Матвієнка, який обіймав цю посаду з січня 2007 року. Матвієнко звільнений згідно п.6 ст.40 КЗпПУ, тобто у зв’язку з «поновленням на роботі працівника, який раніше виконував цю роботу».

Регіональне відділення продовжує працювати у звичному режимі, виконуючи передбачені законодавством доручення Фонду держмайна з реформування власності і виконанню завдань з надходжень до державної скарбниці коштів від приватизації та оренди державного майна.

Довідка

З посади начальника регіонального відділення ФДМ Валерія Марчевського звільнили у листопаді 2006 року. Підставою стала спеціальна перевірка центрального апарату Фонду держмайна, яка зробила висновок, що він не відповідає займаній посаді.

Валерій Марчевський одразу ж подав позов про своє поновлення. Судова тяганина тривала до 5 серпня 2008 року. Тоді Львівський апеляційний адміністративний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу ФДМУ та залишив без змін рішення Рівненського міського суду про поновлення Валерія Марчевського на посаді.
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.zik.com.ua
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Якщо ВРУ скасує ...
Наступна новина: Українська дилема: Огризко ...

КОМЕНТАРІ