Богдан Томенчук:

Богдан Томенчук: "Пільги - основна проблема вступної кампанії"

23.02.09 18:25 0 2749
Два роки тому розпочалася освітня реформа. Її мета - унеможливити корупцію при вступі у вищі навчальні заклади. Чи можна стати студентом не за батьківські гроші, а завдяки власних знань.

Торік очевидним було, що шкільна програма не "витягує" усіх вимог зовнішнього незалежного оцінювання. Багато вступників витрачали чималі кошти на репетиторів. За словами директора Івано-Франківського центру оцінювання якості знань Богдана Томенчука, багато уваги приділялось тому, аби на тестуванні на було, так званого, кумівства. Цьогоріч ані учні, ані вчителі до останнього не знатимуть в яких аудиторіях здаватимуть тести, каже Богдан Томенчук.

Освітяни категорично забороняють користуватися мобільними телефонами на тестуванні. Минулого року за використання новинок науки та техніки у декількох абітурієнтів, попри всі благання, анулювали результати. Окрім цього Богдан Томенчук рекомендує посилити навчальну програму. Нині лише одиниці можуть назватися студентами та опанувати навчальну програму ВУЗу.

Богдан Томенчук, переконує, нині пільги - основна проблема вступної кампанії. Вони є і носіями корупції, і стоврюють нерівність поміж абітурієнтів. Вцілому, зовнішнє незалежне тестування внесло неабиякі зміни в освітню систему України. Принаймі, нині абітурєнти можуть з гордістю сказати: "Я став студентом власними знаннями" .

Світлана Колеснікова
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://vezha.org/
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Футзалісти «Урагану» ...

КОМЕНТАРІ