Заява міністра юстиції про те, що діяльність колекторських компаній незаконна, не лише є "некоректною", це ще й значний удар по іміджу і діловій репутації найбільших гравців ринку, який вже спричинив матеріальну і моральну шкоду, вважають у колекторській компанії.
"Намір Міністра юстиції ініціювати заборону на діяльності колекторських компаній в зв'язку з відсутністю ліцензій на здійснення діяльності не має правових основ", - вважає генеральний директор НКА Кирило Ципрівуз.
"Ми готові захищати свої права і права інших колекторських компаній на здійснення законної діяльності і збираємося подати позов до Київського окружного адміністративного суду протягом місяця", - каже К.Ципрівуз.
ТОВ "Незалежне колекторське агентство" (НКА), що працює під брендом "ICA Україна", входить в асоціацію ICA, що з 2008 року здійснює свою діяльність у Росії, Україні і Казахстані. НКА спеціалізується на роботі з проблемною заборгованістю банків, страхових компаній, кредитних спілок, муніципальних господарств, підприємств малого і середнього бізнесу.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Джерело: http://www.liga.net/
Попередня новина: Проект «Київ-Ковель-Ягодин» ...
Наступна новина: На Тернопільщині студент ...
Тревога без видимой причины: почему она появляется и что с ней делать
Чай, інжир та кардамон: затишна оксамитова ніша для стриманої розкоші
Какие контактные линзы лучше выбрать для первого опыта