Деякі партії

Деякі партії "відпрацьовують" членів ТВК, щоб зірвати вибори до Тернопільської облради, - інформація губернатора Чижмаря

24.02.09 14:30 0 2364
За інформацією голови Тернопільської ОДА Юрія Чижмаря, виборчий процес до обласної ради є дуже складним: окремі партії не зацікавлені в успішному проведенні дочасних виборів. Про це сьогодні, 24 лютого, власкора ЗІКу повідомили у прес-службі Тернопільської облдержадміністрації.

За словами голови ОДА, є спроби зірвати вибори на місцевому рівні, опрацьовуються члени ТВК з проханням відкликати свої кандидатури, зняти питання з фінансуванням виборів.

Уже третій тиждень у Верховній Раді лежить постанова про скасування виборів. З цього приводу 23 лютого висловився президент України Віктор Ющенко, який надіслав листа голові Верховної Ради з проханням забезпечити виконання постанови парламенту про проведення дочасних виборів Тернопільської обласної ради.

«Постанова про проведення дочасних виборів обговорювалася у парламенті, до обговорення було залучено профільний комітет, юридичне та експертне управління Верховної Ради, запрошувалися голови облдержадміністрації та облради, пройшло публічне обговорення, вивчення кожної підстави та деталі, і було прийнято виважене рішення, - зазначив Юрій Чижмарь. - Сьогодні ж процес набуває політичного характеру, бо, не створюючи додаткових комісій для вивчення питання, не обговорюючи його, не збираючи комітету, не запрошуючи керівників області, важливе рішення намагаються прийняти кулуарно у стінах парламенту, навіть не переймаючись наслідками такого рішення для області. Тому Президент не міг не відреагувати. Його позиція зрозуміла і чітка, як і позиція ОДА».

»Параліч місцевої ради боляче б’є, а при скасуванні виборів ще більше вдарить по добробуту кожного мешканця Тернопілля проблемами з виплатами зарплат лікарям, учителям та іншим категоріям громадян. Імпульсивні дії парламенту можуть протиправно обмежити конституційні виборчі права громадян, викликати справедливе обурення», - сказав Юрій Чижмарь.

Довідка ЗІКу.

Позачергові вибори депутатів Тернопільської обласної ради призначені на 15 березня 2009 року.
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.zik.com.ua
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Тернопільський мер не ...
Наступна новина: «Є підстави вважати, що в ...

КОМЕНТАРІ