На Любомльщині 144 дитини опинилися в складних життєвих обставинах

На Любомльщині 144 дитини опинилися в складних життєвих обставинах

25.02.09 10:30 0 1932
Голова Любомльської райдержадміністрації Василь Веремчук провів апаратну нараду під час якої заслухали звіт служби у справах дітей. Про це повідомили у Любомльській райдержадміністрації.

Перед присутніми виступила начальник служби у справах дітей Олеся Сацюк, яка повідомила, що на виконання районної Програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2006-2010 роки службою ведеться робота наповнення Єдиного електронного банку даних про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Наразі на обліку перебуває 58 сімей, що знаходяться в складних життєвих обставинах, в яких виховується 144 дитини. На первинному обліку налічуєть 66 дітей з категорії тих, що залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 55 дітей знаходяться під опікою та піклуванням.

Торік на первинному обліку було 12 осіб. За цей же період двох дітей усиновили та поставили на облік 3 сім'ї, які є кандидатами в усиновлоювачі. В районі діє 1 дитячий будинок сімейного типу, в якому виховують 9 дітей. У 2008 році підготували і подали до суду 4 позовних заяви щодо позбавлення батьківських прав. П'ятьох батьків позбавлено прав відносно такої ж кількості дітей.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Депутати пропонують ...
Наступна новина: Під стінами Луцькради знову ...

КОМЕНТАРІ