Митрополит Ніфонт благословив лучан на Великий піст

Митрополит Ніфонт благословив лучан на Великий піст

02.03.09 12:30 0 3033
У неділю, 1 березня, керуючий Волинською єпархією митрополит Луцький і Волинський Ніфонт після вечірнього богослужіння у Свято-Покровському кафедральному храмі Луцька прочитав дві молитви для тих, хто вступає в дні Великого посту і благословив усіх на цей благодатний подвиг. Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили у прес-службі Волинської єпархії УПЦ.

Вперше в цьому році устами архіпастиря була прочитана постова молитва «Господи и Владико живота моего». Владика Ніфонт звернувся до віруючих лучан зі словами проповіді, в якій показав красу та значення посту в житті православного християнина.

«В дні Великого Посту слід заглянути в своє серце та розпочати щире покаяння. Віруючим людям треба обов’язково приступити два або навіть три рази до Святого Таїнства Причастя. Ми живемо в світі, як в пустелі, де панує гріх та беззаконня. Коли святі втікали в пустелі, а наше життя, тих, хто спасається в міру – це втікати від гріха і жити з Богом. Православні християни щасливі, що мають можливість у дні посту щиро покаятись і поєднатись з Богом в Таїнстві Причастя. Церква так званими підготовчими неділями готувала нас до цих благодатних днів. В ці неділі ми чули євангельські читання, які готують людину до щирого покаяння і показують майбутнє вічне життя», − зауважив митрополит.

Також владика у своєму слові попросив прощення у всіх присутніх: «Я недостойний ваш архієрей часто багатьох ображав, хоча повинен завжди бути прикладом. Смиренно прошу у всіх кого образив прощення і всіх вас благословляю на подвиг Великого посту». Після цього митрополит благословив усіх священнослужителів міста, студентів Волинської духовної семінарії та усіх присутніх парафіян.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Наступна новина: Богдан Бенюк відвідав ...

КОМЕНТАРІ