Волинські підприємці стверджують, що у березні буде новий «майдан»

Волинські підприємці стверджують, що у березні буде новий «майдан»

02.03.09 19:30 0 2111
Сьогодні у Волинському прес-клубі реформ активісти обласної громадської ради «Крок – БізнесВолинь!» розповіли журналістам про уже проведені акції та про майбутні свої плани у боротьбі із «кредитним рабством». Про це повідомляє інтернет-видання «Волинська правда».

Присутні представники малого та середнього бізнесу Волині ділилися наболілими проблемами, спричиненими економічною ситуацією у державі, а також своїми міркуваннями щодо вирішення цих питань. Однак конкретних кроків, які б на їхню думку, мали б покращити ситуацію позичальників, що опинилися у «борговій ямі», підприємці не називали, оскільки вважають, що цим повинні займатися професіонали-законотворці − «їм за це зарплату й платять». Хоча кілька пропозицій чітко сформулювали у своєму Меморандумі, який передали владцям під час пікету Нацбанку України у Києві.

Також підприємці розповіли про роботу організації, яка є повністю аполітичною, і працює виключно на ініціативі своїх членів, надаючи юридичні консультації та допомагаючи усім, хто потрапив у «кредитне рабство».

Волинська громадська рада «Крок − БізнесВолинь!» звертається до громадян із закликом долучитися до акцій протесту, адже ситуація у державі уже настільки складна, що незабаром це відчує на собі кожен громадянин. Підприємці стверджують, що лише об’єднуючись та допомагаючи один одному, ми зможемо побороти цю кризу.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 2)
Попередня новина: Богдан Бенюк відвідав ...
Наступна новина: Фракція БЮТ штовхає ...

КОМЕНТАРІ