Богдан Бенюк відвідав Горохів та Володимир-Волинський

Богдан Бенюк відвідав Горохів та Володимир-Волинський

02.03.09 19:00 0 2379
У неділю, 1 березня у місті Горохів відбувся творчий вечір Богдана Бенюка, заступника голови ВО «Свобода», лауреата Державної премії імені Олександра Довженка. Зала районного дому «Просвіта» була переповненою. Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили в прес-службі Волинської обласної організації ВО «Свобода»

Цього ж дня артист зустрівся і з жителями Володимира-Волинського. У культурно-мистецькому центрі міста зібралася також повна зала глядачів.

Під час зустрічей Богдан Бенюк розповів жителям Волині про нинішню політичну ситуацію в Україні, актуальні проблеми суспільства та ставлення до них ВО «Свобода», а також про свої творчі плани.

«Чоловік, який працює з душами», – так себе називає Богдан Бенюк. Він цього разу закликав людей до єдності, аби разом протистояти політичному окозамилюванню, не дозволити озлоблюватися один на одного, хоч би як цього хотіла наша влада. Мовляв «Всіляко закриваючись «благими намірами», влада насправді всіма своїми діями добивається роз'єднаності народу. Адже тим, хто ненавидить ближнього свого, керувати з власною користю значно легше...»

Опісля свого виступу Богдан Бенюк поспілкувався з місцевими жителями та дав відповіді на усі питання, які їх цікавили.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Митрополит Ніфонт ...
Наступна новина: Волинські підприємці ...

КОМЕНТАРІ