На Прикарпатті бійці спецпідрозділів «Беркут» та «Грифон» вчили дітей основам самозахисту

На Прикарпатті бійці спецпідрозділів «Беркут» та «Грифон» вчили дітей основам самозахисту

03.03.09 10:25 0 2050
Недопущення протиправних проявів з боку молодих людей, котрі ще неповнолітні, але надто хочуть бути дорослими – один з пріоритетних напрямків роботи міліції. Упродовж минулого року на Івано-Франківщині було викрито понад дві сотні неповнолітніх, які вчинили злочини. Крім того, задокументовано понад 1000 адміністративних правопорушень, допущених дітьми і підлітками. Отож важливим є те, щоб спільними зусиллями батьків, педагогів, громадських організацій і правоохоронців подбати про упередження правопорушень і злочинів неповнолітніми. У цьому сенсі неабияка роль відводиться правовиховним заходам, які здійснюють серед учнів навчальних закладів працівники підрозділів кримінальної міліції у справах дітей.

Скажімо, цього тижня працівники ВКМСД, спецпідрозділів «Беркут» та «Грифон» побували з візитом в Івано-Франківському вищому професійному училищі готельного сервісу та туризму. Враховуючи специфіку цього навчального закладу, в якому більшість студентів є дівчата, правоохоронці продемонстрували, яким чином за допомогою найпростіших речей можна дати гідну відсіч правопорушнику у кафе чи на вулиці.

Учням розповіли про основні положення чинного законодавства і принципи суспільної моралі, яких слід дотримуватися у житті, наголошувалося на перевагах здорового способу життя.

Учасникам зустрічі також продемонстрували заборонені предмети, зразки холодної і вогнепальної зброї, вилучені міліцією у злочинців та правопорушників. Як наголосив заступник начальника УМВС в області полковник міліції Ярослав Манжелей, молоді люди мають бути сильними своєю ерудицією, вірою, патріотизмом і повагою до Закону, сповідувати і дотримуватися християнської моралі.

Василь Гультайчук, ЦЗГ УМВС України в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://vezha.org/
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: «Маски-шоу» в Коломиї
Наступна новина: Жителі Млинівського району ...

КОМЕНТАРІ