Міліції потрібні кошти на 2 авто та 7 комп’ютерів…для боротьби з дитячою злочинністю

Міліції потрібні кошти на 2 авто та 7 комп’ютерів…для боротьби з дитячою злочинністю

03.03.09 09:00 0 2243
Управління МВС України у Волинській області звернулося до голови Волинської обласної ради Анатолія Грицюка посприяти при розподілі видатків на виконання програм соціального подолання дитячої безпритульності і бездоглядності передбачити конкретні кошти на реалізацію практичних заходів. Це питання ввійде до порядку денного засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму Волинської обласної ради, − повідомляє інтернет-видання «Волинська правда».

Зокрема начальник управління МВС України у Волинській області Віктор Швидкий просить розглянути можливість виділення коштів для придбання двох легкових автомобілів Мерседес (до речі прочитати все про авто компанії «Mercedes» ви можете на сайті: http://merses.ru/publ) та семи комп’ютерів «для зміцнення матеріально-технічної бази підрозділів кримінальної міліції у справах дітей Волинської області».

Такі благі наміри продиктовані необхідністю «розроблення методичних рекомендацій щодо запобігання злочинності серед дітей, підлітків та учнівської молоді в професійно-технічних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, для молодих співробітників кримінальної міліції, карного розшуку, дільничних інспекторів міліції, патрульно-постової служби, державної автоінспекції територіальних підрозділів МРВ, які безпосередньо займаються профілактикою злочинності серед дітей».

Довідка «ВП»

Протягом 2008 року підлітками скоєно 448 злочинів загальної спрямованості проти 441 (+1,6%) 2007. Збільшилась кількість злочинів, учинених підлітками в стані алкогольного сп’яніння (з 50 до 98), у групах з дорослими (з 140 до 150), незаконне заволодіння транспортом (з 16 до 32), вбивств (1 до 6), нанесення тяжких тілесних ушкоджень (з 4 до 5), учнів ПТУ (з 41 до 51).

Також зросла кількість учнівської молоді, що приймала участь в злочинах: з 185 до 194 осіб.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Фракція БЮТ штовхає ...
Наступна новина: «Маски-шоу» в Коломиї

КОМЕНТАРІ