"Блок Литвина" засудив скасування виборів у Тернопільську облраду

04.03.09 12:00 0 2112
Фракція „Блок Литвина” у Верховній Раді України висловлює обурення цинічним нехтуванням суспільної думки та відмовою від з’ясування і врахування волі народу, виявом якої є скасування виборів до Тернопільської обласної ради. Фракція „Блок Литвина” у Верховній Раді України в повному складі проголосувала проти цього волюнтаристського рішення, яке враховує винятково вузькопартійні інтереси окремих політичних сил. Про це повідомила прес-служба Народної партії.

Скасування народного волевиявлення відбиває бажання окремих політиків приховати свої реальні рейтинги напередодні виборів Президента України. Водночас, скасування виборів на Тернопільщині демонструє реальну байдужість політиків до місцевого самоврядування в цілому і до якості управління регіоном зокрема. Адже складна ситуація у обласній раді є загальновідомою. Неможливість депутатів консолідовано працювати в інтересах області та кожного її жителя вже призвела до складних соціально-економічних наслідків для регіону. Область є одним з лідерів сумного рейтингу безробіття в країні. Лише офіційна кількість зареєстрованих безробітних на Тернопільщині перевищує 50 тис. осіб. Великі проблеми відчувають житлово-комунальне господарство, медицина та освіта регіону. Розв’язання ж цих проблем вкрай ускладнене і майже неможливе без втручання ефективної, консолідованої та стабільної обласної ради.

Фракція „Блок Литвина” у Верховній Раді України засуджує ганебну практику нехтування народним волевиявлення та відмови від з’ясування його результатів. Ми докладемо всіх зусиль для того, щоб суспільна думка завжди була почута і врахована.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У РІвному пройде ...

КОМЕНТАРІ