Польське Консульство в Луцьку розташувалось біля автозаправки

Польське Консульство в Луцьку розташувалось біля автозаправки

11.03.09 10:30 0 4513
Відтепер, щоб оформити документи для отримання візи, волинянам слід звертатися до Генерального Консульства Республіки Польща, яке знаходиться у Луцьку за новою адресою.

Консульське представництво Республіки Польща знаходиться по вулиці Дубнівська, 22б в обласному центрі Волині. У новому чотириповерховому приміщенні Генеральне Консульство розпочало свою роботу зі вчорашнього дня, 10 березня. Територія Консульства облаштована площадкою для в’їзду автомобілів та перебування бажаючих отримати візу. Сам вхід у приміщення Консульства огороджений.

Сьогодні біля Консульства вже з самого ранку утворилася черга охочих отримати візу. Цікавим є той факт, що біля території консульської установи в районі перехрестя вулиць Дубнівської, Карпенка-Карого та Глушець розташована автозаправка компанії «Лукойл», то ж незаперечною є проблема безпеки роботи цієї заправки в умовах постійного скупчення люду.

Вже з самого ранку на тротуарній частині вулиці розпочалась торгівля насінням, своєрідний «фаст-фуд» для охочих отримати візу.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
2 (голосів: 4)
Попередня новина: Лауреатами премії ...
Наступна новина: 7 жителів Любомльщини ...

КОМЕНТАРІ