Олег Сиротюк: Верховна Рада не може відміняти позачергові вибори

Олег Сиротюк: Верховна Рада не може відміняти позачергові вибори

11.03.09 08:20 0 2750
Позачергових виборів до Тернопільської обласної ради – не буде. Відповідну постанову 3-го березня прийняла Верходна Рада. Через це розгорівся скандал між БЮТом та громадською організацією "Свобода".

Позачергові вибори до Тепнопільської обласної ради мали відбутися в середині березня. Однак з ініціативи Блоку Юлії Тимошенко їх відмінили, каже лідер Тернопільської обласної організації «Свобода» Олег Сиротюк. І додає - це рішення антиконституційне, адже головний закон країни не передбачає, що Верховна Рада може відміняти позачергові вибори. На прес-конференції лідер Тернопільської обласної організації «Свобода» Олег Сиротюк заявив, що різке падіння рейтингів БЮТу, який за останні місяці втратив понад 2 відсотки свого електорату, є основною причиною скасування позачергових виборів до Тернопільської обласної ради.

Однак депутати від Блоку Юлії Тимошенко запевняють – фінансова криза, а також дефіцит бюджету унеможливлює проведення будь-яких виборів. Лідер фракції Бют в міськраді Ярослав Бачкур каже, що наразі в кожній області спостерігається дефіцит обласних та міських бюджетів. Коштів нині ледь вистачає на соціальні виплати, не говорячи вже про позачергові вибори, фінансування яких цього року взагалі не передбачено, каже Ярослав Бачкур.

Тим часом тернопільські "свободівці" вже подали позов до суду. Окрім цього 8-го березня вони провели в Тернополі акцію протесту де взяли участь понад 4 тисячі мешканців міста та області. Олег Сиротюк нині також повідомив, що громадська організація "Свобода" має намір провести загальнообласний референдум та оголосити імпічмент тернопільській обласній владі.

Світлана Колеснікова
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://vezha.org/
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: З незаконного обігу ...

КОМЕНТАРІ