Залізничники готуються до страйку – через удвічі врізані зарплати

Залізничники готуються до страйку – через удвічі врізані зарплати

12.03.09 18:00 0 1945
Профспілка залізничників і транспортних будівельників України виступає проти постанови Верховної Ради України №1047 «Про заходи щодо впорядкування окремих видатків Державного бюджету України», якою Кабінету Міністрів доручено прийняти рішення щодо зменшення вдвічі фонду оплати праці державних підприємств-монополістів відповідно до переліку, встановленого КМУ. Залізниці також внесені до цього переліку. Про це йшлося на профспілковій конференції, що відбулася сьогодні, 12 березня, у Києві. Про це ЗІК повідомили в «Укрзалізниці».

Як зауважив голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Ткачов, подальше зменшення фонду оплати праці залізничників призведе до зубожіння працівників і їхніх сімей, значного скорочення штату та викличе масові акції протесту.

Вадим Ткачов скерував відповідні телеграми протесту Президенту, Голові Верховної Ради та Прем’єр-міністру України з вимогою негайно скасувати постанову №1047.

Якщо ж такого рішення не буде, то профспілка має намір вступити в колективний трудовий спір із Кабінетом Міністрів України та організовувати масові акції протесту, включаючи страйк залізничників.

Варто зазначити, що залізниці не фінансуються з Державного бюджету України, а самостійно заробляють кошти на свої потреби та відраховують левову частку до Держбюджету й соціальних фондів. Лише у 2008 році ця частка становила понад 10 млрд грн.
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.zik.com.ua
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)
Наступна новина: Кохання по-буковинськи: ...

КОМЕНТАРІ