За молодь Володимир-Волинського району взялися відповідні служби

За молодь Володимир-Волинського району взялися відповідні служби

13.03.09 11:36 0 2703
У Володимир-Волинському районі працював виїзний «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи у сільській місцевості», організований керівником Волинського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталією Олійник спільно з районною соціальною службою.

Спеціалісти цієї служби спільно з юристами та психологом здійснили одноденний виїзд до села Овадне Володимир-Волинського району, де проводили роботу по профілактиці негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищах. На території Оваднівської сільської ради проживає 11 дітей з обмеженими функціональними можливостями, 29 багатодітних сімей, в котрих виховується троє і більше дітей, 5 сімей, котрі потрапили у складні життєві обставини.

Про діяльність виїзної бригади розповіла директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Володимир-Волинської РДА Ольга Куціян: «Працівниками Оваднівської сільської ради проаналізовано вирішення проблеми щодо правопорушень серед сільських школярів та молоді. Проінспектовано та проведено обстеження двох сімей, що потрапили у складні життєві обставини. Вони також побували у місцевій середній школі та Оваднівському ліцеї, де проведено цикл лекцій та бесід – загалом старалися протягом дня охопити максимально сільську аудиторію, зокрема, молодь».
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Затримано самодіяльного ...
Наступна новина: У БЮТ пропонують підняти ...

КОМЕНТАРІ