Тернопільським виборам бути! Суд скасував ухвалу від 12 березня 2009 року

Тернопільським виборам бути! Суд скасував ухвалу від 12 березня 2009 року

14.03.09 16:59 0 2342
14 березня 2009 року о 16 годині 20 хвилин Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши клопотання Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об'єднання «Свобода», постановив ухвалу, якою задовольнив клопотання і скасував Ухвалу про забезпечення позову від 12 березня 2009 року. Про це повідомила прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Ухвала від 12 березня 2009 року, якою було заборонено Державному казначейству України здійснювати фінансування за рахунок коштів цільової субвенції з Державного бюджету України позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради, заборонено Тернопільській обласній територіальній виборчій комісії, дільничним виборчим комісіям, Державному казначейству України вчиняти будь-які дії, спрямовані на організацію, підготовку та проведення 15 березня 2009 року позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради та використання коштів цільової субвенції з Державного бюджету для проведення позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради, була скасована Ухвалою від 14 березня 2009 року.

Ухвала суду виконується негайно в порядку, встановленому законом для виконання судових рішень. Оскарження ухвали не зупиняє її виконання і не перешкоджає її виконанню.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У БЮТ пропонують підняти ...
Наступна новина: Тіла Текіла може заробити ...

КОМЕНТАРІ