У Любомльському районі зайнятість населення залежить від співпраці з владою?

У Любомльському районі зайнятість населення залежить від співпраці з владою?

17.03.09 09:00 0 2495
Перший заступник голови Любомльської райдержадміністрації Володимир Склянчук провів засідання круглого столу на тему: «Співпраця з органами місцевого самоврядування – запорука успішного виконання Програми зайнятості населення».

Участь у круглому столі взяли керівники окремих районних служб, місцеві голови. Під час засідання розглянули питання про стан та перспективи розвитку сільської медицини, виконання делегованих повноважень по роботі із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, особливості підбору військовослужбовців на контрактну службу в Збройні Сили України, виконання районної Програми зайнятості населення за 2008 рік та організацію працевлаштування незайнятих громадян у 2009 році, співпрацю районного центру зайнятості з місцевими радами щодо створення нових робочих місць для організації громадських робіт.

На ці теми інформували головний лікар Любомльської ЦРЛ Володимир Дибель, начальник служби у справах дітей Олеся Сацюк, інструктор 166 територіального центру комплектування військовослужбовців за контрактом Павло Костюк, директор районного центру зайнятості Святослав Гаврилюк та начальник відділу взаємодії з роботодавцями цієї ж установи Руслана Омелянюк. На завершення відбувся обмін думками щодо теми зібрання та підбиття підсумків роботи.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: За матеріалами СБУ ...
Наступна новина: На Міжнародних змаганнях з ...

КОМЕНТАРІ