В Корці знищують цукровий завод

В Корці знищують цукровий завод

17.03.09 10:55 0 3036
Корецька районна організація Всеукраїнського об'єднання „Свобода” стурбована знищенням Корецького цукрового заводу, котрий протягом багатьох років забезпечував добробут жителів Кореччини. Про це УкрЗахідІнформ повідомили в прес-службі Рівненської обласної організації ВО «Свобода».

За словами голови Корецької районної організації ВО "Свобода", Юрія Коробки, зараз представники ДП „Корецький цукровий завод” АТЗТ „Фаворит” ріжуть обладнання і майно заводу на вторинну сировину.

- Закриття виробництва призвело до погіршення соціально-економічних показників і є дестабілізуючим чинником у районі, що, у свою чергу, може привести до тяжких і непрогнозованих наслідків, - вважає Юрій Коробка.

Корецька районна організація ВО "Свобода" звернулася до керівника ОДА, обласного прокурора та начальника УМВС у Рівненській області з вимогою припинити знищення майна і обладнання ДП „Корецький цукровий завод”, відновити роботу підприємства і провести ґрунтовний аналіз інвестиційних забов'язань АТЗТ „Фаворит” щодо Корецького цукрового заводу.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 10)
Наступна новина: Євро-2012 на ...

КОМЕНТАРІ