Парадокс полягає в тому, що на вулиці вони б мали потрапити у більш скрутне становище, але їм легко вдається пристосуватися до такого способу життя. і настільки, що деяких потім повернути додому практично неможливо. Вони постійно тікають. Вчені означили це явище як психічну хворобу домоманію.
Правоохоронці стверджують, що серед міст Західної України малолітні волоцюги найбільше полюбляють саме Івано-Франківськ, бо місцеві жителі найбільш щедрі на милостиню. А жебрацтво — основний засіб існування цих дітей. Причому, за словами самих безпритульних, за день у середньому вони випрошують до 50 гривень. Та проблема в тому, що ці гроші витрачають не лише на їжу чи забави у закладах гральних автоматів. Чимало таких дітей уже знають смак алкоголю, тютюну, а то й наркотиків. З них формуються потенційні правопорушники і злочинці.
Співробітники міліції прогнозують у найближчому майбутньому збільшення на наших вулицях кількості неповнолітніх бродяг. Адже нинішня ситуація нагадує те, що відбувалося на початку та в середині 90-х років минулого століття, коли масово закривалися підприємства, люди втрачали роботу, відповідно й засоби до існування. Діти самі намагалися дати собі раду, тікаючи з дому. Тому транспортна міліція постійно проводитиме рейди з виявлення таких осіб, ну а далі вже справа за соціальними службами.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Джерело: http://www.galychyna.if.ua/
Попередня новина: В Україні на 10 вакансій ...
Наступна новина: Майбутніх безробітних ...