Президент заслухав доповідь Міністра освіти про завершення навчального року та актуальні проблеми підготовки нового 2009-2010 навчального року

Президент заслухав доповідь Міністра освіти про завершення навчального року та актуальні проблеми підготовки нового 2009-2010 навчального року

09.06.09 19:42 0 2384
Президент України Віктор Ющенко провів зустріч із Міністром освіти та науки Іваном Вакарчуком, під час якої заслухав доповідь Міністра про завершення 2008-2009 навчального року, актуальні проблеми підготовки нового 2009-2010 навчального року, а також досягнення цьогорічних випускників навчальних закладів. Про це повідомила прес-служба Президента.

Особлива увага була приділена проведеному у цьому році зовнішньому незалежному оцінюванню навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

Глава держави відзначив, що цьогорічне тестування відбулося на більш високому рівні, ніж минулого року, про що свідчать висновки вітчизняних і міжнародних експертів, представників громадських організацій та спостерігачів. Водночас Президент вважає за необхідне всебічно проаналізувати досвід проведення другого тестування, виявити всі технологічні недоліки та вжити заходів щодо подальшого його вдосконалення.

Усього тестування цього року пройшли майже 434,3 тис. осіб або 94% від зареєстрованих.

Окремими питаннями зустрічі стали завершення навчального року, а також проведення вступної кампанії до вищих навчальних закладів.

В.Ющенко при цьому наголосив на важливості забезпечення прав при вступі до навчальних закладів дітей уразливих суспільних категорій - із багатодітних родин, сиріт, дітей з обмеженими можливостями.

Президент також під час зустрічі наголосив на необхідності невідкладно розпочати підготовку до наступного навчального року. На його думку, особливої уваги потребують питання зміцнення навчальної бази навчальних закладів і проведення ремонтних робіт, завершення комп'ютеризації, комплектування науково-педагогічними кадрами, видання підручників, у тому числі для шкіл національних меншин тощо.

Йшлося також про стратегію розвитку освіти та виховання молоді в навчальних закладах України, відповідність освітньо-виховних процесів рівню європейських та світових стандартів.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області на ...
Наступна новина: На POGODA.ukr.net з'явилася ...

КОМЕНТАРІ