Олег Тягнибок оцінив стан економіки України за перше півріччя 2009 року як катастрофічний

Олег Тягнибок оцінив стан економіки України за перше півріччя 2009 року як катастрофічний

24.07.09 14:11 0 38331
«Економіка України стала розмінною монетою в політичних іграх псевдоеліти, а макроекономічні показники та статистичні дані – предметом маніпуляцій свідомістю українців. Попри всі запевнення Кабінету Міністрів, що в країні, мовляв, все гаразд і «план доходів загального фонду держбюджету перевиконано», в дійсності він недовиконаний на 66%. Більше того, не виконаним є план надходжень Держмитслужбою України та ДПА. Адже влада замість того, щоби фінансувати витрати державного бюджету через збільшення доходів від впровадження інфраструктурних об’єктів (що дозволило би створити додаткові робочі місця і забезпечити надходження грошових потоків), намагається наповнити бюджет за допомогою емісії. Зокрема, НБУ скупив облігації внутрішньої державної позики, з початку року довівши свою частку у структурі власників державних облігацій до 60%, йдеться у повідомленні прес-служби ВО "Свобода".

Недовиконання бюджету майже на 6%, прихований дефіцит Пенсійного фонду у розмірі 10 млрд. грн. та доведена до неплатоспроможності НАК «Нафтогаз України» спричинять зростання рівня інфляції, падіння гривні і колапс економіки. Разом із тим, вчорашні «перспективні комсомольці» (а сьогоднішні «успішні реформатори») зароблять мільярди гривень на тіньовій і кримінальній економіці. Так щороку ми втрачаємо через корупційні дії десятки мільярдів бюджетних коштів. Проте псевдоеліта не хоче запроваджувати ефективну програму боротьби з корупцією та хабарництвом, фактично знищуючи зсередини економіку України. Сьогодні з гіркотою можна стверджувати: корупція – це дамоклів меч економіки України.

Економічні ресурси України дозволяють створити чудові умови для розвитку українського підприємництва. Для цього потрібне лише бажання та декілька років наполегливої роботи працелюбної української нації. Проте навіть найкращий економічний план розвитку нашої нації, написаний найкращими науковцями, не спрацює; найефективніші господарські реформи не будуть впроваджені доти, допоки чучмівська комсомольська лжееліта шляхом люстрації не буде позбавлена влади в Україні», - зазначив лідер Всеукраїнського об‘єднання «Свобода».
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
4 (голосів: 14)
Попередня новина: Голова Тернопільської ...
Наступна новина: У Львові не дали розгорнути ...

КОМЕНТАРІ