Відбудеться творчий звіт Рівненської області в рамках Фестивалю мистецтв України

Відбудеться творчий звіт Рівненської області в рамках Фестивалю мистецтв України

01.09.09 19:27 0 1835
У п’ятницю, 4 вересня 2009 року, у Києві, у Національному палаці мистецтв «Україна» відбудеться творчий звіт майстрів мистецтв і художніх колективів Рівненської області в рамках Фестивалю мистецтв України, повідомляє прес-служба ОДА.

Творчі колективи Рівненщини представлятимуть свою майстерність у столичному палаці „Україна”. Святковий концерт «Пісні бурштинового краю» триватиме понад дві години: участь у ньому братимуть не лише професійні, а й аматорські колективи області.

У фойє палацу «Україна» розгорнеться виставка образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва Рівненщини «Веселкові барви Полісся». В експозиціях представлені твори художньої вишивки, художньої обробки дерева, вироби з лози, рогози та соломи, писанкарство, гончарство та сучасна кераміки. Під час виставки буде здійснено показ виготовлення традиційних поліських рушників.

Для довідки:

Фестиваль мистецтв України започатковано Указом Президента України Віктора Ющенка у лютому 2008 року з метою сприяння розвитку академічного, традиційного народного та сучасного мистецтва, професійної та аматорської творчості, а також популяризації етнічних і культурних традицій регіонів України.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
4 (голосів: 1)
Попередня новина: На півночі Рівненщини ...
Наступна новина: В Рівненській області 21 ...

КОМЕНТАРІ